Trivium Packaging, producent van metalen verpakkingen, was bij de inrichting van hun nieuwe fabriek op zoek naar een oplossing voor de tussenbuffering van blikdeksels. Door gebruik te maken van robots als overzet- en buffersysteem is samen met DERO GROEP een geheel nieuwe toepassing ontwikkeld. Dit heeft geresulteerd in een eenvoudige en compacte lijn.
In het high-tech productieproces van deksels, moeten deze tussen verschillende bewerkingsstations in gebufferd kunnen worden om zo korte stops te kunnen opvangen. Ook moeten deze van looprichting wijzigen. Om de deksels in losse strengen te kunnen bufferen is een stapeltray bedacht, waar de strengen opgelegd worden en die op elkaar gestapeld kunnen worden.
Daarnaast bedacht DERO een unieke oplossing om de strengen te scheiden met de robotgrijper. Door een combinatie van hardware en robotbeweging wordt het scheiden door de robot opgelost, wat veel apparatuur op de transportbanen scheelt.
De robot is hierin multifunctioneel toegepast en zorgt voor:
Door het ontwerp van een robotgrijper met een offset en deze lineair te kunnen verplaatsen, is een extreem groot werkgebied gerealiseerd in combinatie met het omgekeerd weer neerleggen van de strengen (t.o.v. het opnemen).
Heb je een vraag, opmerking of wil je graag meer informatie ontvangen? horen het graag.
Lees hier onze privacy policy.
Als er iets is waar wij openlijk trots op zijn is het onze drive. We houden ervan om ons vast te bijten in uitdagingen en pas weer los te laten als het is gelukt.
Wij zijn een gedreven club aanpakkers met voor alles een oplossing. Als de oplossing niet voor de hand ligt dan bedenken we er zelf één. Want wat er ook gebeurt, we zorgen altijd dat het lukt.
Luzernestraat 77
2153 GM Nieuw-Vennep (NL)
+31 252 622500
info@dero-groep.nl