Ontdek onze automatiseringsoplossingen voor e-commerce logistiek tijdens de Parcel+Post Expo 2023! De pakketinvoercel zal één van de robotoplossingen zijn die je op onze gezamelijke stand met YASKAWA in actie kan zien.
Deze high-speed oplossing met YASKAWA robot en AI-ondersteunde vision software maakt het mogelijk om gemengde pakketten, zakken en producten uit de pakketstroom te pakken en op een transportband te plaatsen. Op de Parcel+Post Expo vertellen we graag meer over deze oplossing en andere automatiseringsmogelijkheden.
De Parcel+Post Expo vindt plaats op 24, 25 en 26 oktober in de RAI Amsterdam. Registreer je hier voor gratis toegang. Tot dan!
// M. Visser - Visser Kaashandel //
Als er iets is waar wij openlijk trots op zijn is het onze drive. We houden ervan om ons vast te bijten in uitdagingen en pas weer los te laten als het is gelukt.
DERO GROEP
Luzernestraat 77
2153 GM Nieuw Vennep
0252 622 500
info@dero-groep.nl
KvK 280 95 060
Klik hier voor de contactinformatie van al onze vestigingen.